Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

Aktualności 1 2 3

Jeden procent

Rozpoczęliśmy zbieranie wniosków o dofinansowanie z tytułu odpisanego przez podatników 1% podatku na rzecz pracowników Grupy TZMO i ich rodzin, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Toruń Europejską Stolicą Opieki Długoterminowej 2017

Wydarzenie organizowane wspólnie przez E.D.E. i Fundację TZMO SA odbyło się w dniach 27-29 września 2017 roku w Toruniu. To już 20. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej w Toruniu a także 15. Kongres E.D.E.Blisko 1200 dyrektorów instytucji opieki długoterminowej, pracujących w obszarze opieki długoterminowej lub kierujących zespołem opiekunów poznało w Toruniu nowe trendy i rozwiązania oraz miało szansę spotkać się z ekspertami w tej dziedzinie. Była to wyjątkowa okazja by nawiązać nowe kontakty i wspólnie tworzyć przyszłość opieki długoterminowej.

Konferencja "Wychodzę ze szpitala i co dalej?"

mając na uwadze fakt rosnącej liczby osób niesamodzielnych, z których większość pozostaje w domach pod opieką najbliższych, nieprzygotowanych do pełnienia roli opiekuna, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Fundacja „Razem zmieniamy świat” przystępują do realizacji Ogólnopolskiego projektu „Wychodzę ze szpitala i co dalej?”.

Główne obszary działania

Edukacja
Sport
Publikacje

o fundacji

Komu pomagamy?

Fundacja poprzez prowadzone projekty dociera z pomocą do różnych grup odbiorców. Staramy się, by nasze działania powodowały systemowe zmiany, tak byśmy realizowali naszą misję – „zmiany świata na lepsze”, np. podnosząc poziom wiedzy osób opiekujących się pacjentami przewlekle chorymi, starszymi, niesamodzielnymi. Przez to dajemy przysłowiową „wędkę”, a nie „rybę”, powodując zmiany u podstaw.

W jaki sposób pomagamy?

Postanowiliśmy zmieniać świat na lepsze poprzez edukację. Uczymy np. lepszej opieki, co bezpośrednio wpływa na jakość świadczonych usług na rzecz pacjentów przewlekle chorych, starszych i niesamodzielnych. Przykładem takich działań są np. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej czy projekt Damy Radę wspierający opiekunów osób przewlekle chorych w domach.

W 2015 roku uzyskaliśmy status organizacji pożytku publicznego.

Wszyscy możemy pomóc przekazując 1% podatku Fundacji „Razem Zmieniamy Świat”! KRS 0000410895

Wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać w tym roku naszej Fundacji 1% swojego podatku bardzo dziękujemy!
Zebraliśmy w sumie 18 351,10 PLN.

Zgodnie z zapowiedziami będziemy tymi funduszami wspierać:
Panią Joannę Nalik, która jest pracownikiem Plastiki sp. z o.o. oraz Pawełka Górniaka, który jest synem pracownika Centrum Logistycznego TZMO SA.

Wszystkim raz jeszcze bardzo dziękujemy.

Zarząd Fundacji TZMO "Razem Zmieniamy Świat"

Prezes Zarządu 
Katarzyna Serwińska
Członkowie Zarządu:
Joanna Hain-Listewnik
Joanna Meyer
Dorota Piotrowska