Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

Aktualności 1 2 3

Jeden procent

Rozpoczęliśmy zbieranie wniosków o dofinansowanie z tytułu odpisanego przez podatników 1% podatku na rzecz pracowników Grupy TZMO i ich rodzin, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Toruń Europejską Stolicą Opieki Długoterminowej 2017

Wydarzenie organizowane wspólnie przez E.D.E. i Fundację TZMO SA odbyło się w dniach 27-29 września 2017 roku w Toruniu. To już 20. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej w Toruniu a także 15. Kongres E.D.E.Blisko 1200 dyrektorów instytucji opieki długoterminowej, pracujących w obszarze opieki długoterminowej lub kierujących zespołem opiekunów poznało w Toruniu nowe trendy i rozwiązania oraz miało szansę spotkać się z ekspertami w tej dziedzinie. Była to wyjątkowa okazja by nawiązać nowe kontakty i wspólnie tworzyć przyszłość opieki długoterminowej.

Konferencja "Wychodzę ze szpitala i co dalej?"

mając na uwadze fakt rosnącej liczby osób niesamodzielnych, z których większość pozostaje w domach pod opieką najbliższych, nieprzygotowanych do pełnienia roli opiekuna, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Fundacja „Razem zmieniamy świat” przystępują do realizacji Ogólnopolskiego projektu „Wychodzę ze szpitala i co dalej?”.

Główne obszary działania

Edukacja
Sport
Publikacje

o fundatorze

TZMO SA to globalny producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych, wyrobów i usług medycznych pod markami: bella, seni, matopat, happy, eva, dr Max, No1 Tricomed, Optus, CitoNet na rynek światowy.

TZMO SA jest właścicielem 55 spółek produkcyjnych, handlowych i usługowych w Polsce i za granicą, w których zatrudnionych jest ponad 7600 pracowników. Produkty TZMO SA są dostępne w 80 krajach – w Europie, w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Jesteśmy obecni na rynkach zamieszkanych przez 1/3 ludność świata.

Grupa TZMO  dostarcza swoim Klientom produkty i usługi o najwyższej jakości, dzięki którym żyje im się łatwiej, wygodniej i bezpieczniej. Odpowiada nie tylko na ich aktualne potrzeby, ale także przewiduje, czego będą potrzebowali w przyszłości i stara się zapewnić im to już dziś.

Od wielu lat poznajemy i spełniamy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. Chcemy podnosić jakość i komfort ich życia nie tylko dzięki naszym produktom. Wiemy, że możemy zrobić znacznie więcej i dlatego od wielu lat angażujemy się w działania edukacyjne, integracyjne i kulturalne na rzecz całego społeczeństwa.