Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

Aktualności 1 2 3

Konferencja "Wychodzę ze szpitala i co dalej?"

mając na uwadze fakt rosnącej liczby osób niesamodzielnych, z których większość pozostaje w domach pod opieką najbliższych, nieprzygotowanych do pełnienia roli opiekuna, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych oraz Fundacja „Razem zmieniamy świat” przystępują do realizacji Ogólnopolskiego projektu „Wychodzę ze szpitala i co dalej?”.

Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej

Liczba osób starszych i niesamodzielnych stale rośnie. Państwo nadal nie ma propozycji pomocy rodzinom, na które spada trudny obowiązek opieki. Od kilkunastu lat sytuację tę starają się zmienić profesjonaliści, którzy przyjeżdżają co roku we wrześniu na Międzynarodową Konferencję Opieki Długoterminowej.

Filmowy poradnik Damy Radę

Na podstawie poradnika "Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu" nagraliśmy 18 filmów instruktażowych dla opiekunów. Udostępniliśmy je na stronie www.damy-rade.info oraz kanale You Tube.

Główne obszary działania

Edukacja
Sport
Publikacje

o fundatorze

TZMO SA to globalny producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych, wyrobów i usług medycznych pod markami: bella, seni, matopat, happy, eva, dr Max, No1 Tricomed, Optus, CitoNet na rynek światowy.

TZMO SA jest właścicielem 55 spółek produkcyjnych, handlowych i usługowych w Polsce i za granicą, w których zatrudnionych jest ponad 7600 pracowników. Produkty TZMO SA są dostępne w 80 krajach – w Europie, w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Jesteśmy obecni na rynkach zamieszkanych przez 1/3 ludność świata.

Grupa TZMO  dostarcza swoim Klientom produkty i usługi o najwyższej jakości, dzięki którym żyje im się łatwiej, wygodniej i bezpieczniej. Odpowiada nie tylko na ich aktualne potrzeby, ale także przewiduje, czego będą potrzebowali w przyszłości i stara się zapewnić im to już dziś.

Od wielu lat poznajemy i spełniamy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. Chcemy podnosić jakość i komfort ich życia nie tylko dzięki naszym produktom. Wiemy, że możemy zrobić znacznie więcej i dlatego od wielu lat angażujemy się w działania edukacyjne, integracyjne i kulturalne na rzecz całego społeczeństwa.