Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na
politykę cookies
Rozumiem

Aktualności 1 2 3

Fundacja z projektem Damy Radę Liderem Ochrony Zdrowia

Miło nam poinformować, że Fundacja z projektem Damy Radę została Liderem Ochrony Zdrowia w kategorii Działalność na Rzecz Pacjenta.

Jeden procent

Rozpoczęliśmy zbieranie wniosków o dofinansowanie z tytułu odpisanego przez podatników 1% podatku na rzecz pracowników Grupy TZMO i ich rodzin, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Toruń Europejską Stolicą Opieki Długoterminowej 2017

Wydarzenie organizowane wspólnie przez E.D.E. i Fundację TZMO SA odbyło się w dniach 27-29 września 2017 roku w Toruniu. To już 20. Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej w Toruniu a także 15. Kongres E.D.E.Blisko 1200 dyrektorów instytucji opieki długoterminowej, pracujących w obszarze opieki długoterminowej lub kierujących zespołem opiekunów poznało w Toruniu nowe trendy i rozwiązania oraz miało szansę spotkać się z ekspertami w tej dziedzinie. Była to wyjątkowa okazja by nawiązać nowe kontakty i wspólnie tworzyć przyszłość opieki długoterminowej.

Sprawianie komuś radości nie wymaga wiele a wiele znaczy. Drobny gest jest w statnie wiele zmienić.
Nie wstydź się powiedzieć o swoim problemie. Wokół Ciebie są ludzie o wielkich sercach.

Wideowarsztaty

Jak opiekować się osobą przewlekle chorą w domu?

Właśnie to konkretne pytanie zadaje sobie wiele rodzin w Polsce. Czy i Ty zastanawiasz się co robić? Jak umyć włosy osobie, która jest unieruchomiona w łóżku, jak odpowiednio dobrać i zmienić pieluchę, jak przeciwdziałać odleżynom?

Właśnie znalazłeś wideowarsztaty odpowiednie dla Ciebie. Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania i wątpliwości i nauczy Cię jak pielęgnować osobę przewlekle chorą w domu. Pokaże Ci jak prawidłowo wykonywać czynności higieniczne oraz jak w prosty sposób możesz ułatwić sobie pracę. Z pozoru łatwe zabiegi do wykonania u osoby chodzącej, przysparzają wielu problemów opiekunom osób leżących.

Wykonywane nieprawidłowo, mogą spowodować pogorszenie stanu zdrowia, samopoczucia i komfortu życia chorego jak i Twojego.

Przejdź do poradnika wideo